BLUE FOREVER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в българския BLUE форум!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Всичко за Blue

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
blue
1
1
blue


Female
Брой мнения : 14
Age : 31
Registration date : 02.03.2008

Всичко за Blue Empty
ПисанеЗаглавие: Всичко за Blue   Всичко за Blue EmptyПон Мар 24, 2008 2:38 am

мисля че след като това е сайт за BLUE "BLUE FOREVER!" трябва да има и тема само за BLUE - всичко-снимки, новини, видео, интервюта - всичко за което се сетите свързано с BLUE
Върнете се в началото Go down
just daydreamer
1
1
just daydreamer


Брой мнения : 37
Age : 33
Registration date : 02.03.2008

Всичко за Blue Empty
ПисанеЗаглавие: Agels - Blue   Всичко за Blue EmptyСря Май 28, 2008 5:00 pm

Незнам дали това което Ще напиШа сега е умесно и дали е на мЯсто но просто някак си изпитвам странната нужжжжжжда да поговоря за това вярвайки че именно тук никой няма да ме посочи с прйст и да ме нарече луда!За мен BLUE са повече от група те ми помагаха да израстна докато се променяха и израстваха самите те пред очите на всички нас!Сега гледам назад и знам че те са заедно поне в сърцата на всички онези които ги обичат истински не само относно красивите им лица а и относно самите тях.Истината за мен е скрита дълбоко в техните очи и там някъде сега тя сияе и чака да бъде открита !Аз вярвам в тях за вас незнам,но чесно казано ако имам право на едно желание преди да затворя очите си завинаги-то ще бъде да ги видя поне за миг отново заедно!...
Върнете се в началото Go down
little_l
1
1
little_l


Female
Брой мнения : 381
Age : 34
Registration date : 18.02.2008

Всичко за Blue Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всичко за Blue   Всичко за Blue EmptyПет Май 30, 2008 2:08 am

just daydreamer написа:
Незнам дали това което Ще напиШа сега е умесно и дали е на мЯсто но просто някак си изпитвам странната нужжжжжжда да поговоря за това вярвайки че именно тук никой няма да ме посочи с прйст и да ме нарече луда!За мен BLUE са повече от група те ми помагаха да израстна докато се променяха и израстваха самите те пред очите на всички нас!Сега гледам назад и знам че те са заедно поне в сърцата на всички онези които ги обичат истински не само относно красивите им лица а и относно самите тях.Истината за мен е скрита дълбоко в техните очи и там някъде сега тя сияе и чака да бъде открита !Аз вярвам в тях за вас незнам,но чесно казано ако имам право на едно желание преди да затворя очите си завинаги-то ще бъде да ги видя поне за миг отново заедно!...

отново мн хубави думи мн ме кефи и аз съм така като тебsunny
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/lora_blue
blue
1
1
blue


Female
Брой мнения : 14
Age : 31
Registration date : 02.03.2008

Всичко за Blue Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всичко за Blue   Всичко за Blue EmptyСъб Юни 14, 2008 9:17 am

страхотни думи наистина от все сърце се надявам те пак да се съберат и да издават все такива хубави песни sfssd
Върнете се в началото Go down
BLUE_BG
Moderator
Moderator
BLUE_BG


Female
Брой мнения : 196
Age : 35
Location : Sofia, Radomir/ Bulgaria
Job/hobbies : Студентка/музика и филми
Registration date : 02.02.2009

Всичко за Blue Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всичко за Blue   Всичко за Blue EmptyПон Фев 02, 2009 7:18 am

Спомням си когато разбрах, че ще се разделят. Беше април 2004. МТВ. По време на Breathe easy отдолу излезе надпис, че групата вероятно ще се раздели и че Лий готви самостоятелен аблум. Целия ден го прекарах в някакъв транс. Много гадно ми беше. А бяха толкова готини заедно. Дори ако съберем успехите на всички като соло пак няма да се стигне до размера на успеха, които имаха заедно. Дано наистина да се съберет пак.
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/iv4etooo
Sponsored content





Всичко за Blue Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всичко за Blue   Всичко за Blue Empty

Върнете се в началото Go down
 
Всичко за Blue
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» BLUE AIN'T GOT YOU
» BLUE PARODIQ

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BLUE FOREVER :: BLUE-
Идете на: