BLUE FOREVER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли в българския BLUE форум!
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Хари Потър и...

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
BLUE_BG
Moderator
Moderator
BLUE_BG


Female
Брой мнения : 196
Age : 34
Location : Sofia, Radomir/ Bulgaria
Job/hobbies : Студентка/музика и филми
Registration date : 02.02.2009

Хари Потър и... Empty
ПисанеЗаглавие: Хари Потър и...   Хари Потър и... EmptyНед Юли 26, 2009 4:46 am

Това име мисля, че не се нуждае от реклама и от обяснения.

Аз лично страшно съм запалена по цялата тази магическа история. Нямам търпение да стане четвъртък, за да гледам новия филм. Дано да са се придържали добре към книгата, защото много искам да видя някои неща как са направени.
Иначе от всичките филми като че ли най ми хареса четвъртия с Тримагическия турнир. А от книгите... определено седмата е най-добрата. Цялото това криене на финала, цялата тази потайност дали Хари ще умре или Волдемор ще умре или пък никой от тях двамата няма да умре....... Е, в крайна сметка самият край бе по-очаквания. Чудя се каква ли щеше да бъде реакцията, ако беше станало обратното. Ако Волдемор бе победил и черната магия бе взела превес. Може би щеше задължително да има продължение по някакъв начин. Но не стана така и сега все си мисля, че ако има дори още една книга (защото доста се говореше по този повод) то това ще бъде просто едно разводняване на историята.
А най-дразнещия момент във всички книги бе когато Хари си мислеше, че всички му завиждат или го мразят и не могат да разберат колко тежка е неговата задача. И всеки му беше крив абсолютно без причина. А той вече бе свикнал да бъде център на вниманието на едва ли не целия свят. Сякаш е слънцето и всичко се върти около него. Когато четох това, честно казано наистина исках да си изпати, въпреки че е главният герой и всички го обичаме.
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/iv4etooo
blue_girl_fan
admin
admin
blue_girl_fan


Female
Брой мнения : 419
Age : 31
Location : Пловдив
Job/hobbies : Blue
Registration date : 26.02.2008

Хари Потър и... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и...   Хари Потър и... EmptyНед Мар 21, 2010 11:26 am

Обожавам тази поредица! Хари Потър и... 754705 Бях много запалена преди, купувах си книгите почти веднага след като са излезнали и ги изчитах за отрицателно време Хари Потър и... Icon_biggrin Мисля, че "Нечистокръвният принц" беше най-силната част. Това, което ме разтърси бе убийството на Дъмбълдор, след което Хари остана без кой знае каква силна подкрепа срещу Волдемор. Не го очаквах, особено по такъв начин.
Върнете се в началото Go down
http://bgfansofblue.dir.bg
Admin
admin
admin
Admin


Female
Брой мнения : 427
Age : 31
Location : London
Job/hobbies : music
Registration date : 16.02.2008

Хари Потър и... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и...   Хари Потър и... EmptyНед Мар 21, 2010 3:46 pm

Аз не съм чела нито една от книгите, но съм гледала филмите. Филмите са хубави, но не харесвам чак толкова много Хари Потър.
Върнете се в началото Go down
https://blue4ever.bulgarianforum.net
Sponsored content





Хари Потър и... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и...   Хари Потър и... Empty

Върнете се в началото Go down
 
Хари Потър и...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BLUE FOREVER :: Кино-
Идете на: